اجاره خودرو در آلمان
 

اجاره خودرو در آلمان

آلمان کشوری است که به دلیل سیستم حمل‌و‌نقل عمومی عالی و شبکه راه‌آهن کارآمد خود شناخته شده است. با این حال، اگر برای مقاصد کاری یا تفریحی به آلمان سفر می‌کنید، با اجاره خودرو در آلمان می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌های رفت‌و‌آمد خود صرفه‌جویی کرده و در عین حال برنامه‌ریزی مناسبی برای بازدید از بخش‌های مختلف این کشور یا رسیدن به قرارهای کاری خود داشته باشید. اجاره خودرو در آلمان یک گزینه محبوب برای توریست‌ها است که به آن‌ها اجازه می‌دهد از مناطق دورافتاده بازدید کرده و آزادی عمل بیشتری در این کشور داشته باشند. شرکت اجاره خودروی سون، امکان کرایه ماشین در آلمان را فراهم می‌سازد و به هم‌وطنان ایرانی کمک می‌کند تا بدون نیاز به کارت اعتباری، طیف وسیعی از خودروها را کرایه کنند.

تماس بگیرید

اجاره خودرو در آلمان

سفر به آلمان

حداقل سن قانونی رانندگی : حداقل ۱۸ سال البته بسته به نوع خودرو متفاوت هست

حداقل سرعت در شهر : ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر

محدودیت سرعت خارج از شهر :۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر

محدودیت سرعت بزرگراه ها: ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر

نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز

مقصدهای مرتبط

خدمات اجاره کنید سون کار رنت

ارزان ترین نرخ اجاره

ارزان ترین نرخ اجاره

پشتیبانی 7*24

پشتیبانی 7*24

رزرو خودرو در سراسر دنیا

رزرو خودرو در سراسر دنیا

خودرو های متنوع

خودرو های متنوع

عدم نیاز به کارت اعتباری

عدم نیاز به کارت اعتباری

رنت خودرو در آلمان سبب کاهش هزینه‌هاست.

قیمت‌های حمل‌و‌نقل عمومی در آلمان، از شهری به شهر دیگر متفاوت است. اما باید انتظار داشته باشید که هنگام استفاده از تاکسی، برای هر کیلومتر حدود 1.50 تا سه یورو هزینه بپردازید. علاوه‌بر این، قیمت ورودی تاکسی نیز حدود 2.5 تا 3.5 یورو است. اما اگر بتوانید این هزینه را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید، می‌توانید قیمت را کاهش دهید.

قیمت اتوبوس و مترو در آلمان نسبتا مقرون‌به‌صرفه و همچنین با یکدیگر قابل مقایسه است (یعنی هزینه مترو بیشتر از اتوبوس نیست). سفرهای تکی با اتوبوس، تراموا یا مترو معمولا بین ۱ تا ۲ یورو هزینه دارند. کارت‌های سفر ماهانه معمولا حدود 80 تا 90 یورو قیمت دارند.

اما باید توجه کنید که این قیمت‌ها با توجه به قیمت بالای یورو برای ایرانی‌ها کم نیست؛ مخصوصا اگر بخواهید در تمام طول روز با استفاده از وسایل نقلیه عمومی از جاذبه‌های مختلف این کشور بازدید کنید.

علاوه‌بر این، قیمت‌های ذکر‌شده مربوط به داخل شهر است و احتمالا برای خارج شهر افزایش می‌یابد.

به‌همین دلیل، اجاره خودرو در آلمان می‌تواند کمک زیادی به صرفه‌جویی در هزینه‌ها بکند؛ مخصوصا برای افرادی که به خارج از شهر رفت‌و‌آمد دارند یا در طول اقامت از مراکز زیادی بازدید می‌کنند.

 

گزینه‌های رنت ماشین در آلمان

برای اجاره ماشین در آلمان، گزینه‌های مختلفی دارید که می‌توانید بر اساس سلیقه، بودجه و نیازها، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

      اجاره اتومبیل در آلمان با راننده: در اختیار گرفتن اتومبیل بههمراه راننده یک راه عالی برای افرادی است که امکان رانندگی در این کشور را ندارند. اگرچه این گزینه گران‌تر است، اما با انتخاب آن، همه مسئولیت‌های خودروی اجارهشده بر عهده راننده است و شما می‌توانید بهراحتی از سفر خود لذت ببرید.

      اجاره خودرو در آلمان بدون راننده: برای افرادی که گواهی‌نامه بین‌المللی دارند و می‌خواهند آزادی عمل بیشتری داشته باشند، اجاره خودرو در آلمان بدون راننده، هزینه‌ها را کاهش داده و در عین حال استقلال عمل بیشتری به افراد می‌دهد. از آن‌جا که خودروهای شرکت سون با بیمه کامل ارائه می‌شوند، در صورت بروز حادثه، بخش زیادی از هزینه را شرکت بیمه تقبل می‌کند.

      اجاره خودروی لوکس: اگر یک خودروی لوکس می‌خواهید، می‌توانید لوکس‌ترین خودروها را برای سفر در آلمان اجاره کنید. خودروهای لوکس، هم با راننده و هم بدون راننده قابل اجاره هستند.

      اجاره خودرو اقتصادی: اگر مدت زیادی در این کشور می‌مانید و قصد دارید در هزینه‌ها صرف‌جویی کنید، با اجاره خودرو اقتصادی در آلمان، می‌توانید کم‌ترین هزینه را پرداخت نمایید. خودروهای اقتصادی نیز با راننده و بدون راننده در اختیار افراد قرار داده می‌شوند.

      اجاره خودرو روزانه/هفتگی و ماهانه: شما می‌توانید برای رنت کرایه اتومبیل در آلمان، قرارداد یک‌روزه، چندروزه، هفتگی و ماهانه امضا کنید. هرچه تعداد روزهایی که ماشین را کرایه می‌کنید بیشتر باشد، هزینه‌های اجاره خودرو در آلمان کاهش می‌یابد.

      اجاره با محدودیت کیلومتر یا بدون محدودیت: با انتخاب گزینه بدون محدودیت کیلومتر، هیچ محدودیتی برای سفر شما در آلمان وجود ندارد. شما می‌توانید در طول شبانهروز بر حسب نیاز با اتومبیل سفر کنید.

 

شرایط رنت ماشین در آلمان

برای رنت ماشین در آلمان مدارکی مانند پاسپورت معتبر، چک تضمینی و اطلاعات هویتی فرد، مورد نیاز است. اگر اجاره خودرو در آلمان همراه با راننده باشد، نیاز به ارائه گواهی‌نامه نیست. اما اگر خودتان قصد رانندگی با اتومبیل را دارید، باید دارای گواهی‌نامه بین‌المللی باشید.

لازم به ذکر است که شرکت اجاره خودروی سون، گواهی‌نامه بین‌المللی رانندگی نیز را ارائه می‌کند.

برای اجاره خودرو در آلمان معمولا نیازی به مراجعه حضوری نیست، بلکه می‌توانید این فرآیند را به‌شکل آنلاین انجام دهید. همچنین نیازی به داشتن کارت اعتباری یا حساب پی پال ندارید، بلکه می‌توانید هزینه‌ها را به ریال و از داخل کشور پرداخت نمایید.

 

شرایط تحویل و عودت

پس از اجاره خودرو در آلمان، می‌توانید به شکل‌های گوناگونی خودرو را تحویل گرفته و عودت دهید. برخی از این روش‌ها بدون هزینه هستند؛ اما در صورت که بخواهید خودرو را خارج از ایستگاه‌های تعیین شده تحویل بگیرید یا عودت دهید، باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

      عودت و تحویل در ایستگاه‌های مجاز سون: سون دارای ایستگاه‌های زیادی در سراسر کشور آلمان است. شما می‌توانید خودروی خود را از هرکدام از این ایستگاه‌ها تحویل گرفته و به هر کدام از آن‌ها عودت دهید. این روش هزینه‌ای ندارد.

      عودت و تحویل در مکان دلخواه: اگر قصد دارید، اتومبیل را در مکانی غیر از ایستگاه‌ها تحویل داده و یا عودت دهید، می‌توانید این کار را انجام دهید. اما انتقال خودرو به این روش مستلزم صرف هزینه اضافی است.

شما حتی می‌توانید خودرو را در آلمان تحویل گرفته و در کشور اروپایی دیگری عودت دهید. شرکت اجاره خودروی سون دارای نمایندگی‌های وسیعی در همه کشورهای اروپایی است.

 

خدمات در سایر کشور‌ها

شرکت اجاره خودروی سون، علاوه‌بر اجاره خودرو در آلمان، اجاره کرایه خودرو در امارات متحده عربی، ترکیه و اکثر کشورهای اروپایی را فراهم می‌کند.

فرقی ندارد بخواهید به دبی بروید، عمان را ببینید یا به استانبول سر بزنید و سپس به اروپا بروید؛ در هر صورت می‌توانید از خدمات اجاره خودرو سون استفاده کنید. 

 

امکانات اضافی

با اجاره خودرو در آلمان از شرکت سون می‌توانید از امکانات زیر بهره ببرید:

      پشتیبانی 24 ساعته

      رسیدگی به مشکلات در کم‌تر از نیم ساعت

      تجهیزات اضافی خودرو مانند صندلی کودک، زنجیر چرخ، راهیاب و...

      بیمه کامل اتومبیل شامل بیمه بدنه، شخص ثالث و سرقت