اجاره خودرو در ابوظبی
 

اجاره خودرو در ابوظبی

اگر قصد سفر به امارات متحده عربی و سکونت در ابوظبی را دارید، اجاره خودرو در ابوظبی یکی از بهترین راه‌حل‌هایی است که برای حمل‌و‌نقل کارآمد و ارزان در داخل این شهر و سایر شهرهای امارات متحده عربی پیش رو دارید. ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی است. این شهر پس از دبی، دومین شهر پرجمعیت امارات محسوب شده و به‌خاطر معماری مدرن، فروشگاه‌های مجلل، و بناهای فرهنگی مانند مسجد جامع شیخ زاید شهرت دارد. ابوظبی همچنین دارای پارک‌ها، سواحل و موزه‌های بسیاری است که آن را به یک مقصد گردشگری محبوب تبدیل کرده است. بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی، دفتر مرکزی منطقه‌ای خود را در این شهر مستقر کرده‌اند. فرقی ندارد برای کار به امارات سفر می‌کنید و یا تفریح، در هر حال می‌توانید با اجاره خودرو در ابوظبی هزینه‌ها را بکاهید.

تماس بگیرید

اجاره خودرو در ابوظبی

سفر به ابوظبی

حداقل سن قانونی رانندگی : حداقل ۱۸ سال البته بسته به نوع خودرو متفاوت هست

حداقل سرعت در شهر : ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر

محدودیت سرعت خارج از شهر :۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر

محدودیت سرعت بزرگراه ها: ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر

نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز

مقصدهای مرتبط

خدمات اجاره کنید سون کار رنت

ارزان ترین نرخ اجاره

ارزان ترین نرخ اجاره

پشتیبانی 7*24

پشتیبانی 7*24

رزرو خودرو در سراسر دنیا

رزرو خودرو در سراسر دنیا

خودرو های متنوع

خودرو های متنوع

عدم نیاز به کارت اعتباری

عدم نیاز به کارت اعتباری

مزایای اجاره خودرو در ابوظبی


اجاره ماشین در ابوظبی نه تنها مزایای زیادی دارد، بلکه با توجه به قیمت‌های بالای حمل‌ونقل، در بسیاری از مواقع یک الزام محسوب می‌شود. با اجاره خودرو در ابوظبی از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

●    کاهش هزینه‌ها: هزینه حمل‌و‌نقل با تاکسی در ابوظبی و سایر شهرهای امارات متحده عربی بسیار زیاد است. حتی ممکن است هزینه یک بار سفر درون‌شهری به اندازه هزینه یک روز اجاره خودرو باشد. 
●    اجتناب از گرمای هوا: امارات متحده عربی بسیار گرم است؛ مخصوصا در تابستان. برای اجتناب از گرمای طاقت‌فرسای این کشور، لازم است اجاره خودرو در ابوظبی را در نظر بگیرید. با کرایه ماشین در ابوظبی، می‌توانید از تهویه مطبوع خودرو استفاده کرده و در هوای گرم و زیر آفتاب سفر نکنید.
●    استقلال و راحتی: با کرایه خودرو در ابوظبی، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که مایل هستید، به هرکجا که می‌خواهید سفر کنید. 
●    حمل خرید‌ها: اگر برای خرید به این شهر و شهرهای اطراف مانند دبی سفر می‌کنید، اجاره خودرو در ابوظبی به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی و با هزینه کم خرید‌های خود را به هتل بیاورید و بتوانید بدون اذیت، مقدار زیادی خرید کنید.
●    پیاده‌روی کم‌تر: برای استفاده از وسایل حمل‌و‌نقل عمومی ابوظبی، لازم است مسافت‌های مختلفی را پیاده‌روی کیند. اما با رنت اتومبیل، نیازی به پیاده‌روی در هوای گرم و ساعات مختلف نیست.

 

اجاره خودرو در ابوظبی با راننده


برخی از افراد با اجاره ماشین در ابوظبی، راننده نیز استخدام می‌کنند. راننده معمولا هفت تا هشت ساعت در روز به همراه ماشین در اختیار شماست. اگرچه اجاره خودرو در ابوظبی با راننده گران‌تر است، اما با این روش می‌توانید از مزایایی مانند راحتی بیشتر، نگران‌نبودن برای جای پارک و امکان ارتباط راحت‌تر با مردم محلی بهره ببرید. 
با رنت ماشین در ابوظبی با راننده نیازی به داشتن گواهی‌نامه بین‌المللی برای رانندگی در این شهر نیست.

 

اجاره خودرو در ابوظبی بدون راننده


اگر ترجیح می‌دهید استقلال بیشتری داشته باشید و بتوانید در همه ساعات شبانه‌روز در این شهر سفر کنید، ما گزینه اجاره خودرو در ابوظبی با راننده را به شما پیشنهاد می‌دهیم. برای کرایه ماشین به این روش، می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و حریم خصوصی بیشتری داشته باشید.
با این حال، هزینه پارکینگ، پیدا‌کردن جای پارک، مسئولیت خودرو و... از جمله مواردی هستند که با رنت ماشین در ابوظبی بدون راننده بر عهده شما خواهد بود.

 

انواع خودرو برای کرایه در ابوظبی


برای اجاره خودرو در ابوظبی می‌توانید طیف وسیعی از خودروهای اقتصادی تا لوکس را برگزینید. خودروهای لوکس، برای سفر خاطر‌ه‌انگیز و پرامکانات و در عین حال امن و راحت و مناسب هستند؛ اما هزینه بیشتری دارند. در مقابل، رنت اتومبیل اقتصادی، به شما کمک می‌کند تا با حفظ امنیت کافی، در هزینه‌های صرفه‌جویی کنید، مخصصا اگر زمان زیادی در این شهر می‌مانید. 

 
اجاره خودرو در ابوظبی


امکانات جانبی خودروها


با اجاره خودرو در ابوظبی می‌توانید از امکانات جانبی خودرو نیز بهره‌مند شوید. برای مثال اگر به تجهیزات ناوبری نیاز دارید و یا قصد دارید از صندلی کودک استفاده کنید، می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر از این امکانات و امکانات مشابه بهره ببرید. 


روش اجاره خودرو در ابوظبی 


رنت ماشین در ابوظبی بسیار آسان است. برای این‌کار نیاز به استفاده از کارت اعتباری، پرداخت دلاری و درهمی و حتی دانستن زبان عربی و انگلیسی ندارید. بلکه می‌توانید اجاره خودرو در ابوظبی را در داخل کشور و با استفاده از حساب‌های ایرانی خود انجام دهید. 
برای کرایه ماشین در ابوظبی، لازم است مدارک زیر را به شرکت اجاره خودروی سون ارائه دهید و قرارداد اجاره را تحویل بگیرید:


●    پاسپورت
●    گواهی‌نامه بین‌المللی (اگر قصد دارید خودتان رانندگی کنید)
●    چک تضمینی
●    مدارک هویتی


در قرارداد اجاره خودرو در ابوظبی، نوع خودرو، استخدام یا عدم استخدام راننده، تعداد روزها، محل تحویل و عودت و... همگی ذکر می‌شود. پس از ورود به امارات متحده عربی می‌توانید خودروی کرایه‌شده را دریافت کنید. 
بسیاری از این موارد ذکرشده در قرارداد قابل تغییر هستند. حتی می‌توانید نوع خودروی خود را نیز عوض کنید. 

 

روش دریافت و عودت خودرو


برای دریافت و عودت خودروی رنت‌شده در ابوظبی، دو روش وجود دارد. اولا می‌توانید با مراجعه به دفاتر و ایستگاه‌های مجاز، خودروی خود را بدون پرداخت هزینه دریافت کنید. روش دیگر، دریافت خودرو در هرجای دیگری است که مد نظر شما است. البته در این شیوه باید هزینه اضافی برای ترانسفر را پرداخت نمایید. 

 

خدمات سون در سایر شهرها و کشورها


شرکت اجاره خودروی سون، علاوه‌بر ارائه امکان اجاره ماشین در ابوظبی، امکان رنت خودرو را در سایر شهرهای امارات متحده عربی، ترکیه و بسیاری از کشورهای اروپایی فراهم کرده است.حتی اگر قصد دارید در داخل کشور سفر کنید، می‌توانید از خودروهای اجاره‌ای سون بهره ببرید. 


همه خودروهایی که در اختیار مسافران قرار می‌گیرند، دارای انواع مختلف بیمه (سرنشین، شخص ثالث، سرقت و...) هستند و می‌توان براساس درخواست به امکانات مختلفی مانند زنجیر چرخ، وسایل ناوبری و صندلی کودک مجهز شد. برای رنت خودرو در ابوظبی و سایر شهرهای کشورهای ذکر‌شده، با کارشناسان ما تماس بگیرید.