اجاره خودرو در فرانسه
 

اجاره خودرو در فرانسه

فرانسه یکی از لوکس‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان است که هر ساله تعداد بسیار زیادی از گردشگران را به خود جلب می‌کند. اجاره خودرو در فرانسه، یک راه مقرون‌به‌صرفه و مناسب برای بازدید از بخش‌های مختلف این کشور بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های زیاد است. بسیاری از توریست‌ها، با اجاره ماشین در فرانسه از مراکز تفریحی این کشور بازدید می‌کنند. حتی اگر شرایط راندگی در این کشور را ندارید، اجاره خودرو با راننده می‌تواند مشکل شما را حل کند. شما می‌توانید انواع ماشین‌ها را با کیفیت و قیمت مناسب از ایستگاه‌های مختلف خودرو سون در فرانسه اجاره کنید.

تماس بگیرید

اجاره خودرو در فرانسه

سفر به فرانسه

حداقل سن قانونی رانندگی : حداقل ۱۸ سال البته بسته به نوع خودرو متفاوت هست

حداقل سرعت در شهر : ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر

محدودیت سرعت خارج از شهر :۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر

محدودیت سرعت بزرگراه ها: ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر

نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز

مقصدهای مرتبط

خدمات اجاره کنید سون کار رنت

ارزان ترین نرخ اجاره

ارزان ترین نرخ اجاره

پشتیبانی 7*24

پشتیبانی 7*24

رزرو خودرو در سراسر دنیا

رزرو خودرو در سراسر دنیا

خودرو های متنوع

خودرو های متنوع

عدم نیاز به کارت اعتباری

عدم نیاز به کارت اعتباری

 

مزایای اجاره ماشین در فرانسه


با رنت ماشین در فرانسه می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید. 

 

انعطاف‌پذیری و آزادی


اجاره خودرو در فرانسه به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، در هر زمانی که مایل باشید، به مناطق دورافتاده، روستاها و جاذبه‌های دور از دسترس که ممکن است با وسایل حمل و نقل عمومی غیرقابل دسترسی باشند، سفر کنید. 

 

استفاده از طبیعت کنار جاده


فرانسه دارای برخی از دیدنی‌ترین مسیرهای رانندگی در جهان است. برای مثال، مزارع اسطوخودوس پروونس و جاده‌های ساحلی ریویرا فرانسه هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کنند. رنت خودرو در فرانسه به شما این امکان را می‌دهد که با کاهش سرعت از این مناظر خیره‌کننده لذت ببرید و حتی توقف کرده و در این مناظر زیبا استراحت کنید. 

 

راحتی تردد به مناطق روستایی


شبکه‌های حمل و نقل عمومی ممکن است در مناطق روستایی محدود باشند. اجاره خودرو در فرانسه به شما این اجازه را می‌دهد که به‌راحتی از دهکده‌های جذاب، تاکستان‌ها و مکان‌های تاریخی که در حومه‌های فرانسه پنهان شده‌اند، بازدید کنید.

 

کاهش هزینه‌ها


هزینه حمل و نقل در فرانسه قابل توجه است. این هزینه برای بلیت مترو، اتوبوس یا RER در پاریس 2.10 یورو است. همچنین هزینه تاکسی‌های پاریس نیز از 6 یورو برای ورود شروع شده و به ازاری هر کیلومتر 1.93 یورو به آن اضافه می‌شود. 
لطفا در نظر داشته باشید که این هزینه‌ها مربوط به داخل شهر است و سفر به مناطق خارج شهری، سخت‌تر و گران‌تر خواهد بود. اما با کرایه ماشین در فرانسه، می‌توانید این هزینه‌ها را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و از طرف دیگر، راحتی بیشتر را برای خود فراهم کنید.  

 

در چه شرایطی اجاره خودرو در فرانسه با راننده به‌صرفه است؟


در صورتی که دارای گواهینامه بین‌المللی نیستید و یا به دلایل دیگری نمی‌توانید رانندگی کنید، اجاره خودرو در فرانسه با راننده، یک جایگزین برای حل مشکل و حداکثر بهره‌برداری از سفر است. با استفاده از راننده می‌توانید بدون نگرانی، از مناظر لذت ببرید و حتی اگر جای مناسبی برای پارک پیدا نکردید، ماشین و راننده را ترک کرده و در محل دیگری سوار شوید. 
علاوه بر این، استفاده از یک راننده محلی می‌تواند به معنای بهره‌بردن از یک راهنمای سفر باشد. 

 

قوانین رانندگی در فرانسه


برای این‌که بتوانید در فرانسه خودتان رانندگی کنید، باید دارای شرایط زیر باشید:


•    سن 18 سال برای رانندگی در شهر
•    سن 21 سال برای رانندگی در جاده
•    گواهینامه رانندگی فرانسه یا گواهینامه رانندگی بین‌المللی
•    مدارک مربوط به اجاره ماشین و مدارک خودرو
•    پاسپورت


نکته‌ای درباره اجاره خودرو در فرانسه که باید به آن دقت کنید این است که اتومبیل‌ها در فرانسه در سمت راست عبور می‌کنند و تنها در شرایط خاصی از سمت چپ جاده می‌رانند. اگر با این نوع رانندگی راحت نیستید، می‌توانید از رنت خودرو در فرانسه با راننده استفاده کنید. 


اجاره خودرو در فرانسه


امکانات جانبی اجاره خودرو


با اجاره خودرو در فرانسه می‌توانید خودرو اجاره شده را در فرودگاه دریافت کنید و حتی برای ترانسفر از فرودگاه به هتل هزینه‌ای نپردازید.
علاوه بر این، با رنت ماشین در فرانسه می‌توانید خودرو را در فرانسه دریافت کرده و در کشور دیگر اروپایی تحویل دهید.
انتخاب گزینه سفر بدون محدودیت، به شما اجازه می‌دهد که بدون شمارش کیلومترها‌ هر چقدر که مایل باشید از خودرو استفاده کنید.
همچنین اگر تعداد روزهای اجاره خودرو افزایش یابد، قیمت اجاره کاهش یافته و گاهی یک‌سوم از قیمت اصلی کاسته می‌گردد. 
با وجود تعداد زیادی از ایستگاه‌ها در داخل کشور فرانسه، شما می‌توانید در مناطق متعددی از شهر اقدام به تحویل و یا استرداد خودرو نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که تحویل و استراد خودرو در محلی غیر از ایستگاه‌ها انجام شود. (با هزینه اضافی)
در صورتی که اجاره خودرو در فرانسه را با راننده انجام دهید، دیگر نیاز به مراجعه به ایستگاه‌ها نیست و می‌توانید در هرکجا خودرو را تحویل گرفته و بازپس دهید. 

 

اجاره انواع خودرو


انواع مختلفی از خودرو، از اقتصادی گرفته تا لوکس، برای اجاره در فرانسه در دسترس است. مسافران ایرانی می‌توانند با توجه به بودجه و همچنین سلایق خود، وسیله نقلیه خاصی را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که وسایل ایمنی مانند رهیاب، زنجیر چرخ، صندلی کودک و.... همراه با اجاره اتومبیل در فرانسه تحویل می‌گردد.
همچنین این امکان وجود دارد که نوع خودرو بر اساس سلیقه مشتری تغییر کند. با رنت ماشین در فرانسه، می‌توانید از امکانات فوق‌العاده انواع ماشین، در کنار هزینه‌های پایین بهره ببرید. 


خدمات اجاره خودرو سون


اجاره خودرو سون، یکی از شرکت‌های موفق اجاره خودرو در فرانسه و دیگر کشورهای جهان است. این شرکت دارای ایستگاه‌های متعددی در کشورهای گوناگون جهان، از جمله فرانسه، ترکیه، دبی، چین، اسپانیا، اتریش، بلژیک و... است و امکان رنت کردن خودرو را برای هموطنان ایرانی بدون ارائه کارت اعتباری فراهم می‌سازد. 
علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو سون، در داخل کشور نیز خودرو اجاره کنید.


فرقی ندارد قصد اجاره خودرو در ابوظبی را داشته باشید یا آنتالیا، آلمان و اتریش، در هر صورت می‌توانید از خدمات خودرو سون برای اجاره خودرو در امارات، ترکیه و اروپا بهره ببرید. 
لازم به ذکر است که خودرو سون، گواهینامه بین‌المللی نیز صادر کرده و خودروهای اجاره‌ای را با پکیج بیمه‌ای، شامل سرنشین، بدنه و سرقت ارائه می‌دهد.