اجاره خودرو در ترکیه

اگر قصد گشت‌وگذار زمینی در کشورهای اطراف را دارید، اجاره خودرو در ترکیه یک راه فوق‌العاده برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه و در عین حال دیدن همه مکان‌های دیدنی دورافتاده این کشور است. ترکیه یک کشور فرا قاره‌ای است که به آن دروازه آسیا به اروپا گفته می‌شود. بخش عمده این کشور در آسیا قرار دارد، اما بخش دیگر، جزء اروپا محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید به اروپا سفر کنید، با اجاره خودرو در ترکیه می‌توانید به کشورهای اروپایی سفر کرده و پس از بازگشت و قبل از ورود به ایران، ماشین را در مرز ترکیه عودت دهید. شرکت اجاره خودروی سون، انواع خودروهای سواری، ون و آفرود را در کلاس‌های لوکس و اقتصادی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجاره ماشین در ترکیه


ترکیه شهرهای زیادی دارد. برخی از این شهرها مانند استانبول و وان، تجاری هستند؛ اما برخی دیگر مانند آلانیا، ازمیر، کاپادوکیا، قونیه و ترابزون از نظر گردشگری اهمیت دارند. اگر قصد دارید در زمانی کوتاهی همه شهرهای مهم ترکیه را بگردید و در عین حال از مراکز تجاری این کشور، خرید‌های سال خود را انجام دهید، اجاره ماشین در ترکیه بهترین راه است.
شرکت سون، انواع مختلف خودروهای لوکس و اقتصادی را برای سفر به ترکیه در اختیار شما قرار می‌دهد. نکته مهم این است که با خدمات سون، دیگر نیازی به کارت اعتباری برای کرایه خودرو در ترکیه ندارید. همچنین لازم نیست برای رنت خودرو دلار و یا واحد پول ترکیه را پرداخت کنید. بلکه شما می‌توانید اتومبیل مورد نظر خود را در ایران انتخاب کرده و پس از بستن قرارداد و پرداخت هزینه‌ها، آن را در شهرهای ترکیه دریافت کنید. 
ایستگاه‌های شرکت اجاره خودروی سون در شهرهای مختلف ترکیه وجود دارد که با مراجعه به هر کدام از آن‌ها می‌توانید خودروی کرایه‌شده را دریافت و یا عودت دهید. شما همچنین می‌توانید کرایه ماشین را در یک شهر و عودت آن را در شهر دیگر انجام دهید. 
یکی ویژگی بسیار جذاب دیگر سون این است که این شرکت، انواع خودرو‌های لوکس و اقتصادی را در کشورهای اروپایی نیز ارائه می‌دهد. از آن‌جا که ترکیه دروازه اروپا است، شما می‌توانید با اجاره خودرو در ترکیه، به‌سمت اروپا حرکت کنید. حتی اگر در جایی از مسیر خسته شدید و تمایل داشتید با هواپیما به ایران برگردید، می‌توانید خودروی اجاره‌ای سون را در یکی از ایستگاه‌های سون در شهرهای اروپایی تحویل داده و به‌راحتی به تهران برگردید.
حتی اگر بخواهید می‌توانید خودروی کرایه‌شده را با پرداخت مبلغ ترانسفر، در هرجا از ترکیه و اروپا که مایل باشید دریافت کرده و یا عودت دهید. 

فواید رنت خودرو در ترکیه

1.    راحتی و استقلال: با اجاره‌کردن خودرو در ترکیه، می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز به گشت‌و‌گذار بروید. لازم نیست نگران در دسترس بودن وسایل نقلیه عمومی باشید؛ بلکه می‌توانید بدون صرف زمان و هزینه برای این وسایل، از سفر خود لذت ببرید. 
2.    کاهش هزینه‌ها: تاکسی‌های ترکیه، معمولا حدود 6 لیر ورودی دریافت کرده و سپس به ازای هر کیلومتر 2 تا 3 لیر به کرایه اضافه می‌کنند. اگرچه سفر با مترو و اتوبوس در ترکیه ارزان‌تر از تاکسی است، اما هیچ چیز نمی‌تواند جای یک خودروی شخصی را بگیرد. با اجاره خودرو در ترکیه، می‌توانید هزینه‌ها را به‌حداقل رسانده و در عین حال از استقلال خود لذت ببرید. 
3.    بازدید از مکان‌های دورافتاده: ممکن است وسایل نقلیه عمومی برای بازدید از جاذبه‌های دورافتاده این کشور و یا جاده‌های بکر و زیبا در دسترس نباشند؛ اما با اجاره خودرو در ترکیه می‌توانید به همه این مناطق سفر کرده و حتی به‌جای یک سفر توریستی، به سراغ ماجراجویی در طبیعت بروید. 
4.    تغییر برنامه در آخرین لحظه: با رنت ماشین در ترکیه، حتی در آخرین لحظه می‌توانید برنامه خود را تغییر دهید، مسیر را عوض کنید و یا در جاده توقف نمایید؛ امکاناتی که وسایل نقلیه عمومی در اختیار شما قرار نمی‌دهند. 

اجاره خودرو در ترکیه با راننده و بدون راننده
برای رنت خودرو در ترکیه، دو گزینه پیش روی شما است؛ رنت ماشین در ترکیه با راننده و اجاره خودرو بدون راننده.
اگر می‌خواهید یک راهنما در مسیر داشته باشید که بتواند ارتباط شما را با مردم محلی برقرار کند، استخدام راننده، همراه وسیله نقلیه، کارگشا خواهد بود. با اجاره خودرو در ترکیه با راننده، می‌توانید بدون نگرانی از رانندگی در جاده‌های ناآشنای یک کشور غریب، به صندلی خود تکیه داده و از مسیر لذت ببرید. همچنین با اعتماد به مهارت‌ها و دانش محلی راننده، می‌توانید از جاهای دیدنی مهم این کشور بازدید کنید. 
با این حال، اجاره خودرو در ترکیه با راننده، هزینه زیادی دارد و ممکن است قدری از استقلال و حریم خصوصی شما بکاهد.
اگر گواهی‌نامه بین‌المللی دارید و می‌خواهید استقلال بیشتری داشته باشید، اجاره ماشین در ترکیه بدون راننده گزینه بهتری است. در این روش، هزینه‌ها تا حد زیادی کاهش یافته و حریم خصوصی شما حفظ می‌شود. همچنین لازم نیست برای تغییر برنامه با راننده هماهنگی کنید. 

 

انواع خودرو برای رنت کردن در ترکیه  
برای اجاره خودرو در ترکیه، سون طیف وسیعی از خودروها را در اختیار شما قرار می‌دهد 
●    خودروهای اقتصادی: اگر مدت زیادی در ترکیه می‌مانید و قصد دارید در شهر یا مسیرهای آسفالت برانید و یا می‌خواهید از هزینه‌‌های سفر بکاهید، می‌توانید برای اجاره خودرو در ترکیه، انواع اقتصادی را برگزینید. این خودروها اجاره کم‌تری در مقایسه با انواع لوکس دارند. 
●    خودروهای لوکس: اگر می‌خواهید لوکس سفر کنید و از جابه‌جایی با یک وسیله نقلیه امن و گران‌قیمت لذت ببرید، انواع لوکس خودرو چیزی است که به‌دنبال آن می‌گردید. 
●    خودروهای آفرود: اگر قصد دارید در مسیرهای خاکی رانندگی کنید و طبیعیت این کشور را کاوش نمایید، خودروهای آفرود یک گزینه مناسب برای اجاره هستند. 
●    مینی‌ون: در صورتی که تعداد همراهان شما زیاد است، با اجاره یک مینی‌ون می‌توانید دوستان خود را با هم جابه‌جا کرده و یک سفر خاطره انگیز و دسته‌جمعی داشته باشید. 

امکانات خودرو سون
همه خودروهای سون، به تجهیزات امنیتی مانند زنجیر چرخ و کیت تعمیرات مجهز هستند. در صورت لزوم می‌توانید اقلام اضافی مانند صندلی کودک و وسایل ناوبری را نیز کرایه کنید. 

خدمات سون، درسایر شهرها و کشورها
شرکت اجاره خودروی سون، علاوه‌بر ترکیه، امکان اجاره خودرو را در امارات متحده عربی و کشورهای اطراف آن و همچنین بیشتر کشورهای اروپایی فراهم شاخته است. حتی اگر می‌خواهید در داخل ایران سفر کنید، می‌توانید از ماشین‌های این شرکت بهره‌ ببرید. 
امکان دریافت و عودت خودروی کرایه‌شده، در هر کدام از شهرها و کشورهایی که ایستگاه‌های سون در آن‌ها فعال می‌باشند، فراهم است.