اجاره خودرو در پرتغال
 

اجاره خودرو در پرتغال

اجاره خودرو در پرتغال یکی از بهترین راه‌کارهای بازدید از این کشور و حتی کشورهای اطراف است. پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا در شبه جزیره ایبری است که از شرق با اسپانیا و از غرب با اقیانوس اطلس همسایه است. این کشور غربی‌ترین سرزمین اصلی اروپا محسوب می‌شود. پرتغال به خاطر تاریخ غنی، سواحل زیبا، غذاهای لذیذ و شهرهای جذابش شناخته می‌شود. پایتخت این کشور و بزرگ‌ترین شهر آن، لیسبون است. جاذبه‌های تفریحی، فرهنگی و تاریخی پرتغال آن‌قدر زیاد هستند، که برای بازدید از همه آن‌ها نیاز به تنظیم یک برنامه فشرده است. اجاره خودرو در پرتغال به شما کمک می‌کند تا یک برنامه‌ریزی صحیح و منعطف برای بازدید از این کشور داشته باشید.

تماس بگیرید

اجاره خودرو در پرتغال

سفر به پرتغال

حداقل سن قانونی رانندگی : حداقل ۱۸ سال البته بسته به نوع خودرو متفاوت هست

حداقل سرعت در شهر : ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر

محدودیت سرعت خارج از شهر :۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر

محدودیت سرعت بزرگراه ها: ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر

نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز

مقصدهای مرتبط

خدمات اجاره کنید سون کار رنت

ارزان ترین نرخ اجاره

ارزان ترین نرخ اجاره

پشتیبانی 7*24

پشتیبانی 7*24

رزرو خودرو در سراسر دنیا

رزرو خودرو در سراسر دنیا

خودرو های متنوع

خودرو های متنوع

عدم نیاز به کارت اعتباری

عدم نیاز به کارت اعتباری

 

چطور می‌توان در پرتغال خودرو اجاره کرد؟


برخلاف تصور بسیاری از افراد، کرایه خودرو در پرتغال نیازمند پرداخت مبالغ سرسام‌آور دلار و استفاده از کارت اعتباری نیست. شما می‌توانید به‌شکل آنلاین و بدون نیاز به کارت اعتباری، اتومبیل مورد نظر خود را برای استفاده در کشور پرتغال اجاره کنید. 
برای این کار لازم است اطلاعات هویتی، پاسپورت، چک ضمانتی و گواهی‌نامه معتبر بین‌المللی خود را به شرکت اجاره خودروی سون ارائه دهید، تا قرارداد کرایه ماشین در پرتغال تنظیم شود. 


پس از سفر به این کشور، می‌توانید اتومبیل کرایه‌شده را از یکی از ایستگاه‌های اجاره خودرو سون دریافت کنید. حتی می‌توانید خودرو را با پرداخت مبلغ اضافی در محلی غیر از ایستگاه، مانند مرز و یا فرودگاه تحویل بگیرید. برای عودت خودرو نیز می‌توانید اتومبیل را به یکی از ایستگاه‌های اجاره خودرو سون در پرتغال یا حتی کشورهای اطراف بازگردانید یا با پرداخت مبلغ اضافی، اتومبیل را در مکان دلخواه خود پس دهید. 
در مدتی که خودرو را در اختیار دارید، می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت اجاره خودرو سون بهره ببرید.

 

اجاره خودرو در پرتغال با راننده


اگر گواهی‌نامه بین‌المللی ندارید و یا مایل به رانندگی در این کشور نیستید، می‌توانید خودرو را با راننده اجاره کنید. اجاره خودرو در پرتغال با راننده دارای مزایای زیر است:


●    عدم نیاز به گواهی‌نامه بین‌المللی
●    عدم مسئولیت در قبال خودرو
●    راحتی و آسودگی خاطر
●    امکان کمک‌گرفتن از راننده به‌عنوان راهنما
با این حال باید در نظر بگیرید که اجاره ماشین در پرتغال با راننده هزینه بیشتری خواهد داشت.

 

اجاره خودرو در پرتغال بدون راننده


اگر تمایل دارید، آزادی و حریم خصوصی کاملی در طول سفر داشته باشید، می‌توانید اجاره ماشین بدون راننده را در نظر بگیرید. در این روش، تنها اتومبیل را دریافت خواهید کرد و می‌توانید به هرجایی که می‌خواهید با آن سفر کنید. 
مزایای اجاره خودرو در پرتغال بدون راننده در این‌جا آورده شده است:


●    راحتی و حفظ حریم خصوصی
●    هزینه کم‌تر
●    استقلال بیشتر
●    عدم نیاز به هماهنگی با راننده


با این حال، اگر قصد دارید برای رنت ماشین در پرتغال از راننده استفاده نکنید، باید دارای گواهی‌نامه بین‌المللی باشید. همچنین، در این شرایط مسئولیت خودرو با خود شما خواهد بود. با این حال با توجه به بیمه‌بودن خودروها، در صورت بروز حادثه، بخش عمده‌ای از هزینه‌ها توسط بیمه تامین خواهد شد. 

 

امکانات خودروی اجاره شده در پرتغال


با اجاره خودرو در پرتغال، اتومبیلی که تحویل می‌گیرد دارای بیمه کامل (سرنشین، شخص ثالث، بدنه و سرقت) است. همچنین، خودرو سالم بوده و با تجهیزات کامل مورد نیاز از جمله زنجیر چرخ، کیت تعمیرات و حتی صندلی کودک ارائه می‌شود. 
خودروی اجاره‌ای با باک نیمه‌پر تحویل داده شده و به‌همین صوت پس گرفته می‌شود. 
شما می‌توانید اجاره ماشین در پرتغال را به دو شکل کیلومتر محدود و بدون محدودیت کیلومتر انجام دهید. در مورد دوم، هیچ محدودیتی برای طی مسیر با خودرو وجود ندارد. 
علاوه‌بر این پشتیبانی ۲۴ ساعته، برای شما آسودگی خاطر را فراهم آورده و یک سفر لذت‌بخش را تضمین می‌کند. 

 

اجاره خودرو در پرتغال با قیمت ارزان


با اجاره خودرو از شرکت اجاره سون، می‌توانید امکانات زیاد و قیمت‌های پایین را تجربه کنید. همچنین اگر قصد دارید هزینه‌های رنت ماشین در پرتغال را بیشتر کاهش دهید، می‌توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:


●    رنت خودرو بدون راننده: با رنت خودرو در پرتغال بدون راننده، می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌ها بکاهید. 
●    انتخاب خودروهای اقتصادی: خودروهای قابل اجاره در شرکت اجاره خودروی سون، بسیار متنوع هستند. شما می‌توانید از میان طیف وسیع خودروها انواع اقتصادی را انتخاب کنید تا هزینه‌های شما به‌حداقل برسد.
●    اجاره بلند‌مدت: اگر برای مدت طولانی در کشور پرتغال حضور دارید یا بین کشورهای مختلف اروپایی سفر می‌کنید، بهتر است خودرو را به‌شکل هفتگی یا ماهانه اجاره کند. اجاره بلند‌مدت به‌میزان زیادی از هزینه‌های رنت اتومبیل در پرتغال می‌کاهد. 

 

اجاره خودرو در پرتغال

 

مزایای رنت ماشین در پرتغال


اگر برای اجاره خودرو در پرتغال شک دارید، مزایای زیر شما را قانع می‌کنند:

 

کاهش هزینه‌ها


اگرچه هزینه اجاره خودرو در پرتغال قابل توجه است، اما هزینه‌های حمل‌و‌نقل عمومی و تاکسی نیز در این کشور کم نیست. برای مثال در لیسبون، بلیت یک‌طرفه حدود 1.50 تا 2 یورو یا 6 یورو برای یک روز هزینه دارد. همچنین، اگر بخواهید در مرکز شهر تاکسی بگیرید، میانگین هزینه بین 6 یورو (6.50 دلار آمریکا) تا 8 یورو است. متوسط هزینه کرایه از فرودگاه پورتو معمولاً حدود 25 یورو (27 دلار آمریکا) است. در روزهای شنبه، یکشنبه و تعطیلات رسمی (تمام روز) و هر روز بین ساعت 21 تا 6 صبح، نرخ ها 20 درصد افزایش می‌یابد.
همان‌طور که می‌بیند هزینه‌های رفت‌و‌آمد و سفر در پرتغال بسیار زیاد است. علاوه‌بر این برای سفر به خارج شهر، هزینه‌ها بیشتر نیز خواهد بود. همه این‌ها اهمیت اجاره خودرو در پرتغال را نشان می‌دهد.

 

صرفه‌جویی در وقت


سفر با وسایل حمل‌و‌نقل عمومی معمولا سبب اتلاف در وقت می‌شود. علاوه‌بر این ممکن است از اتوبوس جا بمانید و یا مجبور شوید زمان زیادی را برای رسیدن آن صبر کنید. این در حالی است که طول زمان سفر شما به پرتغال محدود است. با رنت ماشین در پرتغال، می‌توانید از تک‌تک ثانیه‌های خود استفاده کنید و با یک برنامه‌ریزی دقیق به همه جا سفر نمایید.

 

امکان بازدید از مناطق دورافتاده


بسیاری از توریست‌ها به جاذبه‌های معمول و معروف پرتغال قناعت نمی‌کنند و برای یک سفر ماجراجویانه به نقاط دورافتاده و روستایی سر می‌زنند. وسایل حمل‌و‌نقل عمومی معمولا شما را به این مناطق نمی‌برند یا محدودیت‌های زیادی دارند. اما با اجاره ماشین در پرتغال، می‌توانید لذت سفر به همه نقاط این کشور را حس کرده و حتی از کشورهای اطراف بازدید کنید. 

 

انعطاف‌پذیری


فرقی ندارد چند بار برنامه شما عوض شود، در هر صورت با در اختیار داشتن یک خودرو می‌توانید برنامه خود را مرتبا تنظیم کنید. می‌توانید در طول راه توقف کرده یا مسیر خود را عوض کنید. 

 

خدمات اجاره خودرو در سایر شهرها و یا کشورها


شرکت اجاره خودروی سون، علاوه‌بر کرایه اتومبیل در پرتغال، امکان اجاره خودرو در سایر کشورهای اروپایی، امارات متحده عربی و ترکیه را نیز فراهم می‌سازد. این شرکت در بیش از ۱۵۵ کشور جهان نمایندگی دارد و در هر کشور دارای ایستگاه‌های متعددی برای اجاره و عودت خودرو است.
حتی اگر قصد دارید در داخل ایران خودرو کرایه کنید، باز هم می‌توانید از خدمات اجاره خودروی سون بهره ببرید.
برای اجاره خودرو در پرتغال و کشورها با ما تماس بگیرید.