اجاره خودرو در اسپانیا
 

اجاره خودرو در اسپانیا

اجاره خودرو در اسپانیا به شما کمک می‌کند تا از تمام مقاصد گردشگری این کشور بازدید کنید و در عین حال هزینه بسیار کمی بپردازید. اسپانیا در جنوب غربی اروپا در شبه جزیره ایبری واقع شده است. این کشور چهارمین کشور بزرگ اروپا و دومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا است. اسپانیا به دلیل فرهنگ غنی، تاریخ و مناظر طبیعی متنوع، شناخته شده است. برخی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری که می‌توانید با رنت ماشین در اسپانیا از آن‌ها بازدید کنید عبارتند از مادرید، بارسلونا، سویا، والنسیا، مالاگا و جزایر بالئاریک.

تماس بگیرید

اجاره خودرو در اسپانیا

سفر به اسپانیا

حداقل سن قانونی رانندگی : حداقل ۱۸ سال البته بسته به نوع خودرو متفاوت هست

حداقل سرعت در شهر : ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر

محدودیت سرعت خارج از شهر :۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر

محدودیت سرعت بزرگراه ها: ۱۱۰ تا ۱۳۰ کیلومتر

نوشیدنی‌های الکلی هنگام رانندگی: غیر مجاز

مقصدهای مرتبط

خدمات اجاره کنید سون کار رنت

ارزان ترین نرخ اجاره

ارزان ترین نرخ اجاره

پشتیبانی 7*24

پشتیبانی 7*24

رزرو خودرو در سراسر دنیا

رزرو خودرو در سراسر دنیا

خودرو های متنوع

خودرو های متنوع

عدم نیاز به کارت اعتباری

عدم نیاز به کارت اعتباری

 

روش اجاره ماشین در اسپانیا


اجاره خودرو در اسپانیا بسیار ساده است. لازم نیست برای این‌کار به ‌شکل حضوری اقدام نمایید، بلکه از هرکجا که باشید می‌توانید به‌شکل آنلاین رنت خودرو در اسپانیا را انجام دهید. همچنین برای اجاره نیازی به کارت اعتباری نیست. لازم به ذکر است که می‌توانید خودرو را در کشور اسپانیا اجاره کرده و در کشور دیگری عودت دهید.
کرایه ماشین در اسپانیا به دو روش «بدون راننده» و «با راننده» امکان‌پذیر است. 


●    رنت ماشین در اسپانیا با راننده: در صورت اجاره اتومبیل با راننده، نیاز به داشتن گواهینامه نیست، بلکه شما می‌توانید در یکی از ایستگاه‌های تحویل در اسپانیا، سوار خودرو شوید. همچنین می‌توانید با پرداخت مبلغ بیشتر، در مکانی غیر از ایستگاه‌های از قبل تعیین شده، خودرو را دریافت کرده یا آن را استرداد دهید. در این شرایط، راننده در مکان مورد نظر شما حاضر می‌شود و یا پس از پیاده‌کردن شما در مکانی خاص، اتومبیل را برمی‌گرداند.

 

●    رنت اتومبیل در اسپانیا بدون راننده: اجاره خودرو در اسپانیا بدون راننده نیز امکان‌پذیر است. هزینه اجاره در این شرایط کاهش می‌یابد. بااین‌حال، لازم است فرد دارای گواهی‌نامه بین‌المللی بوده و سن و شرایط رانندگی در اسپانیا را داشته باشد. حتی در اجاره خودرو بدون راننده نیز می‌توانید اتومبیل را جایی غیر از ایستگاه‌های مشخص‌شده، تحویل داده و تحویل بگیرید. 


چه مدارکی برای اجاره خودرو در اسپانیا لازم است؟


همان‌طور که ذکر شد گواهی‌نامه بین‌المللی در مواردی که اجاره ماشین در اسپانیا بدون راننده است ضرورت دارد. 
غیر از گواهی‌نامه، برای اجاره خودرو در اسپانیا نیاز به پاسپورت، چک تضمینی، مدارک شناسایی راننده و امضای قرارداد است. پس از گذراندن مراحل فوق می‌توانید اتومبیل را در اسپانیا از یکی از ایستگاه‌های اجاره خودرو سون تحویل بگیرید. 

 

چرا رنت ماشین در اسپانیا لازم است؟


هدف شما از سفر به کشور اسپانیا هرچه باشد، جابه‌جایی در داخل کشور لازمه آن است. اگر برای گردش به این کشور سفر کرده باشید، احتمالا تمایل دارید در زمان کوتاه از همه جاذبه‌های گردشگری این کشور بازدید کنید. اگر هم برای کار به این کشور رفته باشید، باز هم نیاز به حمل‌و‌نقل سریع و به موقع دارید. 
از طرف دیگر، هزینه‌های حمل‌و‌نقل در اسپانیا کم نیست. به‌طور کلی، یک بلیت تکی اتوبوس حدود 1.40 تا 1.60 یورو است، در برخی از شهرها مانند بارسلونا نیز بیش از 2 یورو برای هر بلیت دریافت می‌کنند. همچنین، هزینه ورودی به تاکسی در شهرهایی مانند مادرید 3.5 یورو است که به ازای هر کیلومتر 1 یورو به آن اضافه می‌شود.


با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که بدون خودروی شخصی، هزینه بازدید از بخش‌های مختلف این کشور بسیار زیاد است. از طرف دیگر وسایل حمل‌و‌نقل عمومی ممکن است به خارج شهر سفر نکند یا برای این‌ کار هزینه بیشتری دریافت نمایند. 
همه این‌ها سبب می‌شود که اجاره خودرو در اسپانیا، یک راه مقرون‌به‌صرفه و مطمئن برای کاهش هزینه‌ها و بازدید از مناطق مختلف باشد. 

 

مزایای دیگر رنت خودرو در اسپانیا


علاوه بر کاهش هزینه‌ها، رنت ماشین در اسپانیا دارای مزایای دیگری نیز هست. ما در این‌جا برخی از این مزایا را آورده‌ایم.
●    انعطاف‌پذیری سفرها: با اجاره خودرو در اسپانیا می‌توانید کاملا منعطف سفر کنید. با این روش می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و به هرجا که مایل باشید، بروید. همچنین، می‌توانید بیشترین برنامه بازدید را در یک روز سامان‌دهی کنید. 


●    بازدید از مناطق دورافتاده: همه زیبایی‌های اسپانیا، در مناطق شهری و جاذبه‌های تاریخی معمول آن خلاصه نمی‌شود. شاید بخواهید به روستاهای این کشور سفر کنید و از نزدیک با فرهنگ مردم بومی آشنا شوید. وسایل حمل‌و‌نقل عمومی ممکن است چنین شرایطی را برای شما فراهم نکنند. 


●    توقف در هر کجا و به هر تعداد: ممکن است بخواهید در میان مسیر پیاده شوید یا مسیر خود را تغییر دهید. وسایل نقلیه عمومی چنین امکانی را به سختی فراهم می‌کنند. اما با اجاره خودرو در اسپانیا، می‌توانید به‌شکل کامل در رفت‌و‌آمد‌ها آزاد باشید. 


●    امنیت بیشتر: سفر با وسایل عمومی ممکن است برای یک توریست چندان خوشایند نباشد، اما با یک وسیله شخصی و استفاده از برنامه‌های ناوبری می‌توانید بدون ترس و نگرانی به هرجا که می‌خواهید سفر کنید. 
 

اجاره خودرو در اسپانیا


هزینه کرایه ماشین در اسپانیا


یکی از نگرانی‌های بسیاری از افراد، هزینه‌های اجاره خودرو در اسپانیا است. اما امکان اجاره خودروهای اقتصادی و برخورداری از تخفیف‌ها، می‌تواند هزینه‌ها را تا حد زیادی بکاهد. همچنین، اگر اجازه ماشین بدون راننده را در نظر بگیرید، باز هم هزینه‌ها کاهش می‌یابد. 
به‌طور کلی، هزینه اجاره خودرو در اسپانیا نسبت به پرداخت هزینه‌های مکرر برای عبور ‌و ‌مرور بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

 

قوانین رانندگی در اسپانیا


در اسپانیا، رانندگان در سمت راست رانندگی می‌کنند، کمربند ایمنی برای همه سرنشینان وسیله نقلیه اجباری است و محدودیت سرعت در همه جاده‌ها وجود دارد. این سرعت در جاده‌ها و بزرگراه‌ها، 120 کیلومتر در ساعت، در سایر جاده‌ها 90 کیلومتر در ساعت و در مناطق مسکونی 30 کیلومتر در ساعت است.
همچنین، رانندگان باید دارای گواهی‌نامه معتبر بین‌المللی باشند و بیمه و مدارک خودرو را به همراه داشته باشند. 

 

خدمات اجاره خودرو در سایر شهر‌ها و کشور‌ها


شرکت اجاره خودروی سون، علاوه‌بر ارائه امکان اجاره ماشین در اسپانیا، خدمات کرایه اتومبیل را در بیش از ۱۵۵ کشور دنیا ارائه می‌دهد. در اتریش، استانبول، دبی، هلند، ایتالیا، فرانسه، عمان و بسیاری از کشورهای دیگر، امکان استفاده از خودروهای شخصی این شرکت وجود دارد. 
شرکت اجاره خودروی سون با ارائه کم‌ترین قیمت‌ها و بیشترین امکانات، سعی دارد خاطره خوبی برای هم‌وطنان ایرانی از سفر به نقاط مختلف جهان فراهم سازد. 
برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره خودرو در اسپانیا، با ما تماس بگیرید.