سوالات متداول

آیا امکان اجاره طولانی مدت خودرو از شرکت سون کار رنت وجود دارد؟

یکی از امتیازات ویژه اجاره خودرو از شرکت سون کار رنت این است که متقاضیان می‌توانند به مدت یک روز تا یک ماه خودرو اجاره کنند. گردشگران با اجاره خودرو از تاکسی گرفتن بی‌نیاز می‌شوند و می‌توانند هزینه‌های سفر را کاهش دهند.

کسانی که برای اجاره خودرو از سون کار رنت چک ضمانت در اختیار ندارند، چه اقدامی باید انجام دهند؟

یکی از مدارک ضروری برای اجاره خودرو، چک ضمانت است. اما کسانی که چک ضمانت در اختیار ندارند، می‌توانند به عنوان ضمانت از وجه نقد استفاده کنند.

کسانی که گواهینامه بین المللی ندارند، برای اجاره خودرو از سون کار رنت چه اقدامی باید انجام دهند؟

سون کار رنت امکان صدور گواهینامه بین المللی و اجاره خودرو برای گردشگران را فراهم کرده است

آیا ارائه کارت اعتباری برای اجاره خودرو ضروری است؟

متقاضیان اجاره خودرو از سون کار رنت می‌توانند بدون ارائه کارت اعتباری در هر کدام از کشورهای اروپایی، ترکیه یا امارات خودرو اجاره کنند و هزینه اجاره خودرو را در ایران به صورت ریالی پراخت نمایند.

مسئولیت پرداخت خسارات خودرو بعد از تصادف به عهده چه کسی است؟

در صورتی که متقاضیان اجاره خودرو، بیمه فول خریداری کنند، بعد از بروز تصادف با ارائه گزارش پلیس، مسئولیت پرداخت هزینه‌های خودرو را ندارند.

مدارک و شرایط لازم برای اجاره خودرو در دبی شامل چه مواردی است؟

برای اجاره خودرو از سون کار رنت در بیشتر از 150 کشور دنیا، به کمترین مدارک نیاز دارید. شما می‌توانید فقط با ارائه چک ضمانت، تصویر کارت ملی یا پاسپورت و پرکردن فرم اجاره، خودرو مورد نظر را رزرو کنید.

محل تحویل و عودت انواع خودرو برای اجاره کجاست؟

محل تحویل و عودت خودرو توسط متقاضی و در قرارداد اجاره خودرو تعیین می‌شود. در صورتی که خودرو اجاره‌ای را در دفتر مرکزی یا ایستگاه‌های شرکت تحویل بگیرید، هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود.

آیا امکان تحویل خودرو در محلی به غیر از ایستگاه‌های شرکت وجود دارد؟

متقاضیان اجاره خودرو از سون کار رنت می‌توانند در هر نقطه‌ای از ترکیه، امارت یا کشورهای اروپایی خودرو را تحویل بگیرند. فقط باید هزینه ترانسفر تا محل مورد نظر را به شرکت بپردازند.

حداقل مدت زمان اجاره خودرو از شرکت سون کار رنت خودرو چقدر است؟

حداقل مدت زمانی که متقاضیان در ترکیه، امارات و کشورهای اروپایی می‌توانند خودرو اجاره کنند، یک روز است.

حداکثر مدت زمان اجاره خودرو از شرکت سون کار رنت چقدر است؟

طولانی‌ترین بازه زمانی اجاره خودرو در ترکیه، امارات و کشورهای اروپایی از شرکت سون کار رنت یک ماه است. البته متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند مجددا قرارداد را تمدید کنند.

نحوه تحویل و استرداد خودرو در ابوظبی و دبی چگونه است؟

در قسمت‌های مختلف شهرهای دبی و ابوظبی ایستگاه‌های متعددی برای تحویل خودرو وجود دارد. گردشگران می‌توانند در ایستگاه‌ها خودرو را تحویل بگیرند یا اینکه هزینه ترانسفر پرداخت کنند و در هر نقطه‌ای از شهر که مایلند خودرو را تحویل بدهند.

حداقل سن مجاز برای اجاره خودرو چقدر است؟

حداقل سن مجاز برای گردشگرانی که قصد اجاره خودرو دارند، 18 سال است. با توجه به اینکه این شرکت خودرو را بدون راننده به متقاضیان تحویل می‌دهد، لازم است فرد تحویل گیرنده خودرو گواهینامه معتبر رانندگی داشته باشد

سون کار رنت چه خودروهایی را برای اجاره در اختیار مشتریان قرار می‌دهد؟

تنوع خودروهای اجاره‌ای در سون زیاد است. این شرکت انواع خودروهای ارزان قیمت مانند تاکسی و وسایل نقلیه عمومی و خودروهای لوکس و گران‌قیمت مانند بنز، لامبورگینی، لکسوس را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

آیا خودروهای اجاره‌ای محدودیت سرعت دارند؟

بله متقاضیان اجاره خودرو موظف‌اند سرعت مجاز داخل شهر، بیرون شهر و بزرگراه‌ها را رعایت کنند.

آیا راننده‌ای که نوشیدنی الکلی مصرف کرده مجاز به رانندگی است؟

یکی از محدودیت‌های اجاره خودرو در سون این است که رانندگان در حالت مستی و مصرف نوشیدنی‌های الکلی مجاز به رانندگی نیستند.

آیا امکان سفرهای برون شهری با خودروهای اجاره‌ای وجود دارد؟

یکی از خدمات ویژه و شگفت‌انگیز سون این است که متقاضیان می‌توانند خودرو را در یک شهر تحویل بگیرند و در شهر دیگری تحویل دهند.

در صورتی که خودرو تصادف کند چه اقدامی باید انجام دهیم؟

در صورتی که گردشگران در هر کدام از کشورهای اروپایی، ترکیه یا امارات با خودرو اجاره‌ای تصادف کنند و دیگر خودرو شرایط مناسب رانندگی نداشته باشد، باید با واحد پشتیبانی تماس بگیرند تا اقدامات لازم برای تعمیر یا جایگزینی خودرو انجام شود.

آیا امکان تحویل خودرو در یک شهر و تحویل آن در شهرهای دیگر وجود دارد؟

برای متقاضیان اجاره خودرو امکان سفر بین کشورهای مختلف اروپایی فراهم است. آن‌ها می‌توانند خودرو را در یک کشور تحویل بگیرند و در کشوری دیگر استرداد نمایند.

آیا گردشگران می‌توانند در فرودگاه یا ایستگاه راه‌آهن خودروی اجاره‌ای را تحویل بگیرند؟

متقاضیان اجاره خودرو می‌توانند در فرودگاه یا ایستگاه راه‌آهن، حتی در مراکز شهر، خودروی اجاره‌ای را تحویل بگیرند.

چه زمانی اجاره خودرو از سون کار رنت شامل تخفیف می‌شود؟

در صورتی که گردشگران در بازه زمانی طولانی‌تری به خودرو اجاره‌ای نیاز داشته باشند، می‌توانند هنگام تنظیم قرارداد تعداد روزهای اجاره خودرو را افزایش دهند تا قیمت اجاره روزانه با تخفیف محاسبه شود.

مصرف سوخت خودروهای اجاره‌ای چقدر است؟

خودروهای اجاره‌ای با باک بنزین پر به متقاضیان تحویل داده می‌شود و هنگام استرداد هم باک بنزین باید پر باشد. اما مزیت اجاره خودرو از سون کار رنت این است که خودروهای هیبریدی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد که مجهز به دو موتور بنزینی و الکتریکی مکمل هستند. موتورهای بنزینی این خودروها کوچکتر است و مصرف سوخت کمتری دارد

آیا استفاده از خودروهای هیبریدی در سلامت محیط زیست تاثیر دارد؟

خودروهای هیبریدی اجاره‌ای فقط در سربالایی و مواقع شتاب گرفتن سوخت مصرف می‌کنند که باعث می‌شود مصرف سوخت پایین باشد و آسیبی به محیط زیست وارد نشود.

برای تحویل خودرو در ترکیه یا امارات چقدر باید منتظر بمانیم؟

یکی از مهم‌ترین مزایای اجاره خودرو از سون کار رنت این است که لازم نیست برای اجاره خودرو مدت زمانی طولانی منتظر بمانید. رزرو خودرو در کمتر از 30 دقیقه انجام می‌شود و تحویل آن بیشتر از دوساعت طول نمی‌کشد

برای اجاره خودرو از سون کار رنت چه خدمات بیمه‌ای به گردشگران ارائه می‌شود؟

شرکت سون پکیج کامل و متنوعی از خدمات بیمه‌ای در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. بسته بیمه این مجموعه شامل بیمه بدنه، بیمه سرقت، بیمه سرنشین است.

آیا پوشش بیمه‌های خودرو متنوع است؟

پوشش بیمه‌ای خودروهای اجاره‌ای متنوع و شامل سطوح عادی، متوسط و کامل است تا متقاضیان بتوانند متناسب با نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارند، مناسب‌ترین پوشش بیمه‌ای را انتخاب کنند.

زمان تسویه هزینه خودرو اجاره‌ای چه وقتی است؟

برای تسویه هزینه اجاره خودرو محدودیتی وجود ندارد. متقاضیان می‌توانند از لحظه رزرو خودرو، در زمان اجاره خودرو یا هنگام استرداد، هزینه اجاره را به صورت ریالی یا ارزی پرداخت کنند.

امکان اجاره خودرو در کشورهای اروپایی در روزهای تعطیل هم وجود دارد؟

خدمات اجاره خودرو از سون در تمام روزهای هفته، حتی ایام تعطیل هم به مشتریان ارائه می‌شود.

ساعت ارائه خدمات اجاره خودرو چه زمانی است؟

گردشگران هر ساعتی از شبانه روز که به اجاره خودرو نیاز داشته باشند، می‌توانند برای تکمیل فرم و تحویل مدارک اقدام نمایند. خدمات اجاره خودرو به صورت 24 ساعته به مشتریان ارائه می‌شود.

در صورتی که مشتریان از خدمات تحویل یا استرداد خودرو ناراضی باشند، می‌توانند اقدامی انجام دهند؟

امکان پیگیری شکایت از نحوه خدمات‌رسانی هم در مدت زمان اجاره خودرو و هم بعد از تحویل آن به شرکت وجود دارد. پیگیری دقیق شکایات موجب بهبود کیفیت خدمات رسانی در این مجموعه می‌شود.

آیا خودروهای اجاره‌ای مجهز به تجهیزات جانبی هستند؟

گردشگران کشورهای اروپایی، مسافران ترکیه و دبی می‌توانند با اجاره خودرو از سون کار نت، تجهیزات جانبی خودرو نظیر زنجیر چرخ، صندلی کودک و رهیاب هم دریافت نمایند تا سفری آسوده را تجربه کنند.

در قرارداد اجاره خودرو چه مواردی درج می‌شود؟

در قراردادی که بین شرکت و متقاضی اجاره خودرو تنظیم می‌شود، مدت زمان اجاره خودرو، مکان تحویل و عودت خودرو، مشخصات دقیق خودرو و نوع بیمه درج می‌شود.

آیا گردشگران متقاضی اجاره خودرو می‌توانند بیمه خودرو را ارتقا دهند؟

امکان ارتقا بیمه خودرو با پوشش‌های متنوع وجود دارد.

هنگام رانندگی با خودروی اجاره‌ای چه مدارکی باید همراه داشته باشید؟

در صورت تمایل برای اجاره خودرو باید مدارکی نظیر گواهینامه صادره از ایران، کارت ماشین، گواهینامه بین‌المللی، بیمه نامه را همراه داشته باشید. همچنین باید قبل از تحویل خودرو از اعتبار بیمه نامه آن اطمینان داشته باشید.

مدارکی که برای اجاره خودرو در ضمانت شرکت قرار می‌گیرد، چه زمانی به مشتریان تحویل داده می‌شود؟

چک ضمانت یا وجه نقدی که به عنوان ضمانت در اختیار شرکت قرار می‌گیرد، بعد از استرداد خودرو به مشتریان تحویل داده می‌شود.

قیمت اجاره ماشین چقدر است؟

تعرفه‌های اجاره انواع خودرو در سایت سون کار رنت به روز شده است. متقاضیان می‌توانند با انتخاب نوع خودرو و تعیین مدت زمان اجاره، قیمت آن را مشاهده کنند.

شرایط بیمه خودروها به چه صورت است؟

تمام خودروهای سون کار رنت بیمه هستند که گردشگران در صورت تمایل می‌توانند با خرید بیمه‌های کامل‌تر ریسک کمتری را تجربه کنند.

آیا خودروهای اجاره‌ای محدودیت کیلومتری دارند؟

خودروهای اجاره‌ای سون با توجه به نوع خودرو محدودیت کیلومتر دارند. متقاضیان اجاره خودرو در هر نقطه‌ای از ترکیه، امارات یا کشورهای دیگر می‌توانند با انتخاب خودرو و بازه زمانی مورد نظر درباره محدودیت‌های حرکتی اطلاعات دقیقی کسب نمایند.

تامین سوخت خودرو اجاره‌ای از سون به عهده چه کسی است؟

خودروهای اجاره‌ای با باک بنزین پر به مشتریان تحویل داده می‌شود. هنگام استرداد خودرو هم میزان سوخت باک خودرو بررسی می‌شود و مشتری وظیفه دارد باک خودرو را پر نماید. در صورتی که باک خودرو پر نباشد، هزینه پرکردن آن به عهده مشتری است.

در صورتی که خودرو بعد از تحویل نیاز به کارواش داشته باشد، مسئولیت پرداخت هزینه کارواش به عهده مشتری است یا شرکت این هزینه را تقبل می‌کند؟

وقتی خودرو به ایستگاه‌ها تحویل داده می‌شود، باید تمیز باشد و نیازی به کارواش نداشته باشد. اما در صورتی که خودرو نیاز به کارواش داشته باشد، پرداخت هزینه آن به عهده مشتری است.

اگر خودرو در مدت زمان اجاره دچار نقص فنی شود، مشتری چه اقدامی باید انجام دهد؟

در صورت بروز نقص فنی در مدت زمان اجاره، مشتری موظف است با تیم فنی یا پشتیبانی شرکت تماس بگیرد، تا کارشناسان مجرب در اسرع وقت خود را به محل برسانند و نقص فنی را رفع کنند.

آیا هزینه رفع نقص فنی به عهده کسی‌ست که خودرو را اجاره کرده است؟

یکی از نگرانی‌های متداول کسانی که قصد اجاره خودرو از شرکت سون دارند این است که در صورت بروز نقص فنی موظف به پرداخت هزینه‌های تعمیر و رفع نقص فنی هستند یا خیر. بهتر است بدانید هزینه رفع نقص فنی در سون کار رنت به عهده مشتری نیست و شرکت مسئولیت پرداخت تمام هزینه‌های رفع نقص فنی را به عهده می‌گیرد.

در صورتی که نقص فنی خودرو در محل برطرف نشود، مشتری چه اقدامی می‌تواند انجام دهد؟

با بروز نقص فنی، کارشناسان مجرب شرکت برای تعمیر خودرو در محل حاضر می‌شوند. اما در صورتی که خودرو در محل قابل تعمیر نباشد، یک خودرو جایگزین در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

آیا امکان تمدید مدت زمان رزرو خودرو وجود دارد؟

در صورتی که گردشگران تمایل داشته باشند مدت زمان رزرو را تمدید کنند باید با کارشناسان شرکت تماس بگیرند تا درباره نحوه تمدید رزرو اطلاعات دقیقی کسب نمایند.

آیا خدمات اجاره خودرو در شرکت سون کار رنت شامل شهرهای ایران هم هست؟

خدمات اجاره خودرو از شرکت سون کار رنت در بیشتر از 155 کشور جهان ارائه می‌شود اما شامل شهرهای مختلف ایران نیست.

شهرهای تحت پوشش شرکت سون برای اجاره خودرو در کشور ترکیه کدام است؟

در شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، کوش آداسی، آنتالیا و وان ترکیه می‌توانید خودرو اجاره کنید.

شهرهای تحت پوشش شرکت سون کار رنت برای اجاره خودرو در امارات کدام است؟

با اجاره خودرو در دبی، شارجه و ابوظبی می‌توانید سفر راحتی را تجربه کنید.

بازه قیمتی اجاره خودرو در شهرهای ترکیه و امارات چقدر است؟

هزینه اجاره خودرو در شهرهای ترکیه و امارات بستگی به نوع خودرو و مدت زمان اجاره دارد. اما مزیت اجاره خودرو از سون کار رنت این است که می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این مجموعه استفاده کنید. همچنین اطمینان داشته باشید که قیمت‌ها کاملا منصفانه و مناسب است.